NAPIŠTE NÁM - SVATEBNÍ CENÍK POSÍLÁM NA VYŽÁDÁNÍ E-MAILEM

Svatební fotografie

Svatba je jedním z nejkrásnějších dnů v našem životě, a je velmi důležité zaznamenat emoce a nezapomenutelnou atmosféru svatebního dne. Svatební fotky Vám budou připomínat tyto okamžiky do konce života.

Nabízím

Nabízím Vám profesionální fotografování Vašeho svatebního dne. Preferuji fotografování celého svatebního dne. Mezi největší výhodu při focení celého dne patří především flexibilní reagování na nepředvídatelné rozmary počasí a také dostatek času na nafocení originálnálních aranžovaných portrétů. Pokud chcete přeci jenom nafotit pouze část svatby, balíčky společně s cenami Vám rád zašlu na vyžádání.

Informace/Časté dotazy

Kolik stojí nafocení svatby a jaké nabízíte balíčky? Jak si s fotografem domluvím focení naší svatby?

Informace o cenách a jednotlivých balíčcích zasílám na vyžádání. Nejprve mne prosím kontaktujte pomocí kontaktního formuláře s dotazem na Váš termín. Dohodneme si základní informace o Vaší svatbě (kde, kdy, za kolik ...) a já zodpovím Vaše veškeré dotazy. S blížícím termínem Vašeho dne doporučuji domluvit osobní schůzku, kde se domluvíme na všech detailech. Lze podepsat i smlouvu o nafocení svatebního dne.

S jakým předstihem je nutné rezervovat termín pro svatební focení?

Čím dříve si rezervujete termín focení tím lépe. Mám rezervace i rok dopředu, některé svatby ovšem domlouvám i pár týdnů před svatbou.

Kde všude fotíte?

Fotografuji především v Olomouckém (Olomouc, Šumperk, Jeseník, Prostějov, Přerov) a Jihomoravském kraji (Brno, Blansko, Lednice, Valtice, Znojmo, Břeclav). Není problém kamkoliv po České republice dojet. Doprava v 20 km okruhu kolem měst Šumperk a Brno zdarma. Jinak 5 Kč/1 km od výchozích měst.

Nevyhovuje mi ani jeden z balíčků, které jste mi poslal na email. Co mám dělat?

Vždy se snažim se individuálně přizpůsobit zákazníkům. Napište mi od čeho (např. přípravy, obřad ...) po co (krájení dortu, první tanec) chce fotit a já Vám zašlu cenu na Vámi upravený balíček.

Máte někde vystavené fotografie z průběhu celého svatebního dne?

Ano tyto fotografie si můžete prohlédnout na stránkách či na facebooku.